Україні потрібна нова регіональна політика, – Янукович

Володимир Балита, 25 грудня 20126271
Україні потрібна нова регіональна політика, – Янукович
фото ZAXID.NET
Віктор Янукович

Практична реалізація нової регіональної політики буде серед важливих завдань влади в наступному році. Про це сказав президент Віктор Янукович під час засідання Ради регіонів 25 грудня.

Як зазначив Янукович, йдеться зокрема про перехід регіонів і громад до системного освоєння власних ресурсів на стратегічних засадах, поширення міжрегіональної співпраці.

Держбюджет-2013 практично не містить вирішення цих завдань, констатував президент. «Викликає суттєві запитання обґрунтованість розподілу цільових коштів на заходи соціально-економічного розвитку окремих територій. Коштів, виділених у державному фонді регіонального розвитку для прямого бюджетного фінансування проблем розвитку регіонів - один мільярд гривень, далеко недостатньо», - цитує Януковича його прес-служба.

У наступному році, нагадав він, передбачено запровадження нового механізму функціонування державного фонду регіонального розвитку - залучення під державні гарантії кредитів, які використовуються для реалізації його завдань і заходів.

Янукович доручив уряду опрацювати тему запровадження цього механізму, а також значно підвищити рівень фінансування бюджетів розвитку регіонів.

«Я прошу не зволікати з визначенням порядку здійснення відповідних запозичень та відпрацювати його з регіонами для забезпечення максимальної ефективності роботи цього механізму», - сказав Янукович.

Глава держави окремо наголосив: регіональні програми та стратегії мають реалізовуватись синхронно із завданнями загальнодержавного Національного плану дій на поточний рік. «Ефективність їх впровадження великою мірою залежить від того, як враховуються конкретні потреби і запити населення регіону, як використовується потенціал місцевого бізнесу», - сказав він.

«Вважаю обов’язковим запровадження регулярних моніторингів регіонального розвитку, які б на основі соціологічної і статистичної інформації дозволяли вимірювати «температуру розвитку» по кожній актуальній проблемі - від бізнес-клімату до стану справ з медичними, соціальними та іншими послугами», - додав Віктор Янукович.

Нагадаємо, сьогодні, 25 грудня, Віктор Янукович сказав за результатами роботи економіки у першому кварталі 2013 року державний бюджет необхідно буде переглянути.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 1

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
 • Lysak Victor 25 грудня 2012, 21:54

  Згідно йому регіони будуть освоювати власні ресурси за власний кошт, а прибутки від цього підуть в кієвскую берлогу ?
  .
  Відповідь тут тільки одна: - Ф Е Д Е Р А Л І З А Ц І Я !

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук