Українську армію треба очистити від проросійських офіцерів, – польські генерали

СвітВолодимир Пиріг, 27 лютого 201538065

Для поліпшення ситуації в українській армії необхідно позбутися усіх проросійськи налаштованих офіцерів. Крім того, потрібно повернути до керівництва армією офіцерів, які раніше здобули досвід міжнародних операцій, наприклад, в Іраку.

Про це в ефірі телеканалу tvn24 заявили польські генерали у відставці Вальдемар Скшипчак і Марек Дукачевський.

«Якщо президент Порошенко думає про реформу армії, то має здійснити персональну реформу у війську. Він повинен позбутися усіх офіцерів з проросійськими поглядами, які не видавали відповідних наказів, прикладом чого були оточення в Дебальцевому, і що призводить до значних втрат в армії», – заявив Скшипчак.

За його словами, українська армія перебуває у поганому стані з багатьох причин. Скшипчак вважає, що Віктор Янукович зруйнував армію через звільнення багатьох досвідчених генералів, які пройшли підготовку за кордоном, зокрема в Іраку, і через розпродаж зброї за кордон.

Відставний генерал польських спецслужб Дукачевський зауважив, що саме через «п'яту колону» в українській армії польська влада «повинна добре подумати щодо можливого постачання зброї українцям».

Негативними сигналами він назвав те, що прикордонні війська України значною мірою співпрацювали з сепаратистами у початковій фазі російської агресії, і велику кількість українських військовослужбовців з Криму, яка перейшла на бік противника. Він повідомив, що лише приблизно 10% кримських військових не зрадили Україну.

«Це дуже тривожні сигнали, якщо це поєднати з сильним впливом російських спецслужб на штабні структури»,- наголосив Дукачевський.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук