Українці та поляки запускають новий спільний екскурсійний тур

Головні новини за 02.07Оксана Лабойко, 2 липня 2015, 17:08 1566 0

Новий спільний екскурсійний тур запускають українці і поляки. Розрахований він на шість днів і включає в себе відвідини трьох міст Західної України та трьох міст Східної Польщі.

«Туристи розпочинають маршрут в Замості. Там один день перебування. Потім переїжджають в Люблін, два дні перебування. Потім у Пшеворськ на півдня. Потім перетинають кордон і переїжджають до Львова. У Львові також два дні і по одному дню в Івано-Франківську та Коломиї», - розповіла координатор проекту Ірина Новосільська.

Таким туристичним продуктом Львів сподівається повернути собі іноземців, яких відлякала війна. З початком АТО, іноземних груп у місті поменшало на 20%. Майже перестали їхати поляки. Зараз ситуація краща, але сусіди і досі уникають подорожей в Україну.

«Я маю родину в Тернополі і дуже хочу туди поїхати. А ще у Львів, і вже довго намовляю дружину, але вона дуже боїться війни, і каже, що не поїдемо, поки ситуація не стабілізується», - зауважив мешканець Щеціна (Польща) пан Мірослав.

«Боїмося, що поїдемо автомобілем, а повернемося без автомобіля, наприклад», - додають пані Ева і Пан Роман зі Щеціна. 

Відтак, українці й поляки вирішили спільно заманювати туристів. У Львові вже навіть мають перших клієнтів на нову екскурсію, але поки що це не іноземці.

«Дуже велика зацікавленість Східної України - Дніпропетровськ, Запоріжжя, Харків, а також Одеси. Вони дзвонили, цікавилися, їх дуже цікавлять оці наближені міста до кордону», - розповів керівник програми стратегій Інституту міста Андрій Пундор.

«Наші туристичні агенції говорять, що Західна Україна знову стає популярною серед поляків. Це треба використовувати і нам, і вам, бо у Люблінському краї є багато цікаво, але, ясно, що у пакеті зі Львовом, така екскурсі стає ще привабливішою», - додала віце-президент Люблінської регіональної туристичної організації Дорота Ляховська.

Ціну такої екскурсії визначатимуть туроператори. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук