В Україні вже почали складати список сайтів, які загрожують національним інтересам країни

СуспільствоАндрій Стець, 30 березня 20174310

Міністерство інформаційної політики почало складати список сайтів, які загрожують національним інтересам країни. Про це повідомляє прес-служба відомства у четвер, 30 березня.

Як розповіли в Мінінформполітики, відбулося засідання експертної ради при міністерстві, на якому були розглянуті норми українського законодавства, які визначають характер інформації, поширення якої заборонено в країні.

Міністр інформаційної політики України Юрій Стець заявив, що в рамках обов'язків, покладених Доктриною інформаційної безпеки України було створено робочу групу, яка працювала над аналізом правових норм законодавства, які забороняють розповсюдження інформації, що представляє загрозу національним інтересам України.

Робота над списком конкретних сайтів здійснюється під грифом «Для службового користування» з метою попередження спекуляцій з боку російських і проросійських ЗМІ та спецслужб.

Нагадаємо, що 25 лютого преезидент України Петро Порошенко затвердив доктрину інформаційної безпеки України.

«Метою Доктрини є уточнення засад формування та реалізації державної інформаційної політики, насамперед щодо протидії руйнівному інформаційному впливу Російської Федерації в умовах розв'язаної нею гібридної війни», — йшлося в документі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук