Виконком ЛМР розгляне питання щодо роботи у місті незаконних АЗС
На засідання запросили представників правоохоронних і силових органів
ЛМР скерувала листи до правоохоронних і силових структур щодо участі у засіданні виконавчого комітету, яке відбудеться 17 серпня о 10:00. Під час засідання буде розглядатися питання про незаконну торгівлю паливно-мастильними матеріалами на території міста.
«Львівська міська рада скерувала листи правоохоронним і силовим органам, зокрема прокурору Львівської області, начальнику ГУ Нацполіції у Львівській області, начальнику СБУ області та начальнику Держекоінспекції області щодо участі у засіданні виконавчого комітету ЛМР, під час якого заслуховуватиметься інформація щодо незаконної торгівлі паливно-мастильними матеріалами у м. Львові», – повідомили у прес-службі ЛМР.
Нагадаємо, як раніше повідомляв ZAXID.NET, у львівській мерії назвали адреси нелегальних АЗС, власники яких не лише порушують вимоги щодо їх облаштування та функціонування, а й не сплачують відповідні податки та акцизні збори.
Після виявлення таких фактів Львівська міська рада скерувала звернення в обласні управління прокуратури, поліції, СБУ, ДСНС, Держпраці, ДФС та захисту економіки. Проте наразі жодної відповіді від цих відомств до ЛМР не надійшло.
Не пропустіть найважливіше Додайте ZAXID.NET у вибрані в GoogleНагадаємо, на початку липня цього року Львівська міська рада скерувала листи у правоохоронні органи та інші державні структури щодо перевірки незаконної роботи пунктів торгівлі паливно-мастильними матеріалами за адресами: вул. Кн. Ольги, 85, вул. Старознесенська, 157, вул. В. Великого, 50, вул. Богданівська, 11, вул. Пластова (тильна сторона АЗС «Укрнафти»), вул. Зубрицького, 7, вул. Зелена, 252. Ці заправні пункти виявили керівники районів під час проведення обстеження своїх територій.