Львівська мерія отримує «відписки» на прохання закрити у Львові незаконні АЗС

Листи-звернення перескеровують на інші структури

СуспільствоОрися Шиян, 13 серпня 201813690
Львівська мерія отримує «відписки» на прохання закрити у Львові незаконні АЗС
Серез незаконних АЗС - об'єкт на вул. Пластовій

Львівська міська рада звернулася до відповідних контролюючих структур з проханням припинити діяльність на території Львова незаконних АЗС. Однак частина звернень отримала відповіді-відписки, а частину з них перескеровують в інші структури, стверджують у прес-службі ЛМР.

Нагадаємо, на початку липня мерія Львова скерувала листи-звернення з проханням перевірити у Львові незаконні пункти торгівлі паливно-мастильними матеріалами. Зокрема, вказувались об'єкти на вул. Кн. Ольги, 85, вул. Старознесенській, 157, вул. В. Великого, 50, вул. Богданівській, 11, вул. Пластовій (тильна сторона АЗС «Укрнафти»), вул. Зубрицького, 7, вул. Зеленій, 252.

Від кількох структур мерія вже отримала відповіді на свої листи, однак у них не зазначено, що правоохоронні і силові органи зроблять все можливе для припинення роботи незаконних заправних станцій. Натомість ці звернення перескеровують в інші структури або посилаються на мораторій проведення планових заходів нагляду.

«Зокрема, головне управління ДСНС України у Львівській області та Державної служби України з надзвичайних ситуацій у своїй відповіді зазначило, що у них до 31 грудня 2018 року встановлено мораторій на проведення планових заходів із здійснення державного нагляду у сфері господарської діяльності. А також зазначено, що звернення юридичних осіб не може бути підставою для отримання погодження на проведення позапланового заходу державного нагляду. Натомість для проведення перевірки їм необхідно надати інформацію про об’єкт господарювання», ‒ зазначено у відповіді на звернення мерії.

Таку ж відписку надіслала ДСУ з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів (Держпродспоживслужба у Львівській області). Для перевірки їм необхідно мати інформацію про найменування, місцезнаходження суб’єкта господарювання та/або його відокремленого підрозділу або прізвище, ім’я та по батькові фізичної особи-підприємця.

У мерії додали, що лист-звернення, який надіслали в прокуратуру Львівської області, був перескерований до головного управління ДФС у Львівській області та управління захисту економіки у Львівській області. Хоча остання інстанція отримала таке ж звернення на свою адресу ще місяць тому.

Контролюючі органи у відповідях на звернення міськради пояснюють, що не можуть проводити незаплановану перевірку або це не їхня юрисдикція (фото ЛМР)

«Органи, які мають на це повноваження, мають зупинити таку діяльність, проводити розслідування і притягувати до відповідальності тих осіб, які собі дозволяють такі речі. Адже, перше — це об’єкти підвищеної небезпеки, це паливо, це газ. Друге — вони розташовані на небезпечній (недопустимій) відстані до житлових будинків. Третє — вони здійснюють свою діяльність без жодної реєстрації, сплати податків та інших речей», — наголосив заступник міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства ЛМР Сергій Бабак.

10 серпня на засіданні виконкому Львівської міської ради Андрій Садовий дав доручення скерувати звернення до Державної фіскальної служби Львівщини щодо діяльності на території Львова нелегальних АЗС та запросити керівників фіскальної служби на наступне засідання виконавчого комітету для звіту.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук