З 29 травня студентам скасують пільги на проїзд у вагонах купе

Скористатися студентськими пільгами можна буде лише у регіональних поїздах

З 29 травня на Укрзалізниці запроваджуються нові правила перевезення пасажирів

З п'ятниці, 29 травня, «Укрзалізниця» перевозитиме пасажирів, пошту та вантаж за новими правилами. Про це повідомили на сайті «Укрзалізниці».

Відтепер для перевезення дітей віком до 16 років достатньо пред’явити нотаріально завірені копії свідоцтва про народження чи інші документи, що засвідчують вік дитини.

Для студентів зберегли пільговий проїзд у соціальних вагонах. Вони і надалі сплачуватимуть половину вартості проїзду в загальних, плацкартних, вагонах другого та третього класу всіх категорій поїздів приміського та міжміського сполучення, а також усіх вагонах регіональних поїздів. При проїзді у вагонах вищої категорії - СВ, купе, перший клас (крім регіональних поїздів) для студентів встановлена повна вартість проїзного документа, знижка на ці вагони вже не діє.

Слід зазначити, що регіональні поїзди, це денні швидкі пасажирські поїзди, які рухаються у межах одного регіону, наприклад Львівська, Придніпровська, Південно-західна залізниця тощо.

При груповому перевезенні за необхідності можна один раз здійснити заміну в списку, але не пізніше ніж за одну добу до відправлення поїзда. Для цього керівник групи має написати заяву в пункті оформлення проїзних документів.

В «Укрзалізниці» також розширили перелік документів, які можуть бути використані при посадці у поїзд. Військовослужбовцям відтепер достатньо пред’явити лише військовий квиток.

Людині, яка повертається додому після відбування покарання, треба при посадці в поїзд показати відповідну довідку з місця позбавлення волі.

Оформити пільговий чи безплатний проїзний документ в обмін на талони, в разі відсутності прямого поїзда до станції призначення, можна лише з однією пересадкою, а раніше кількість пересадок не враховувалась.

У плацкартних вагонах нічних поїздів тепер можна перевозити домашніх улюбленців (дрібних собак, котів та ін.). Раніше, незалежно від того малий чи великий собака, у плацкартних вагонах їх возити не дозволяли.

Оформлення проїзду за єдиним проїзним документом скасували через відсутність попиту на цю послугу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук