Завод «Ленінська кузня» Петра Порошенка змінив назву через декомунізацію

Перейменуванню, згідно із повідомленням на офіційному сайті підприємства, передувало «народне обговорення»

Судноремонтний завод «Ленінська кузня» у Києві змінив назву на завод «Кузня на Рибальському». Як повідомляє офіційна сторінка підприємства, рішення було ухвалене на вимогу закон «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки».

«Акціонерами товариства було прийнято рішення про зміну найменування товариства з ПАТ «Завод «Ленінська кузня» на ПАТ «Завод «Кузня на Рибальському», – йдеться в повідомленні прес-служби.

На сайті також зазначено, що у червні 2016 року акціонерами було прийнято рішення провести народний конкурс на нову назву підприємства.

За даними бізнес-пошукової системи YouControl, основним акціонером компанії «Леніської кузні» виступає ПАТ «Недиверсифікований корпоративний інвестфонд «Прайм Ессетс Капітал», кінцевими бенефіціарами якого є президент України Петро Порошенко та перший заступник голови фракції «Блоку Петра Порошенка» у Верховній Раді Ігор Кононенко.

«Леніська кузня» спеціалізується на виробництві танкерів-хімовозів, сухогрузів, контейнеровозів, морозильних риболовних траулерів, судів спеціального призначення, котельних агрегатів і судноремонті. Окрім того, наразі київський завод будує бойові катери для ВМС України.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук