Для пацієнтів і лікарів запрацювала нова гаряча лінія – 16-77

Її відкрила Національна служба здоров’я України

Для пацієнтів і лікарів запрацювала нова гаряча лінія – 16-77
фото умовне
Дзвінки на гарячу лінію 16-77- безкоштовні

У понеділок, 8 жовтня, розпочав роботу контакт-центр Національної служби здоров’я України (НСЗУ). Його номер – 16-77. Це перший в Україні контакт-центр, який обслуговуватиме пацієнтів, лікарів та керівників закладів охорони здоров’я. Контакт-центр створений за світовими стандартами і відповідатиме міжнародним вимогам з надання інформаційно-довідкових послуг, повідомила НСЗУ.

Як працюватиме контакт-центр?

Дзвінки зі стаціонарних телефонів та мобільних операторів є безкоштовні. Відповіді на найбільш поширені питання будуть доступні цілодобово в автоматичному режимі. У робочий час питання можна поставити оператору. Всі запити, вирішення яких потребує додаткового часу, будуть реєструватися і скеровуватися у відповідні підрозділи НСЗУ для вирішення. Згодом оператори передзвонять людині, яка телефонувала, і нададуть повну інформацію по її запиту.

Хто може телефонувати?

Пацієнти, щоб дізнатися як обрати свого лікаря, або коли права пацієнта у певному медичному закладі були порушені.

Лікарі, аби дізнатися про порядок роботи в умовах медреформи , свої права під час її впровадження, а також заявити про їх порушення.

Керівники закладів, щоб отримати інформацію про особливості укладання договорів, фінансові питання та звітування до НСЗУ.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук