Луцького терориста заарештували на два місяці без права на заставу
Максим Кривош захопив у центрі Луцька автобус із близько 20 людьми у вівторок, 21 липня
У четвер, 23 липня, Луцький міський районний суд обрав запобіжний захід для луцького терориста Максима Кривоша у вигляді арешту на два місяці без права внесення застави.
Представниця УСБУ у Волинській області Іванна Поліщук зауважила, що судовий процес постійно затягувався, оскільки Максим Кривош відмовлявся співпрацювати зі слідством, а також не хотів підписувати ряд процесуальних документів.
Сторона захисту не буде оскаржувати рішення суду, оскільки Максим Кривош від цього відмовився.
відео ZAXID.NET
Якщо хочете читати головні новини дня оперативно Додайте ZAXID.NET у вибрані в GoogleМаксима Кривоша звинувачують у вчиненні терористичного акту, захопленні та триманні заручників з погрозою знищення людей, посяганні на життя працівника правоохоронного органу, а також у незаконному поводженні зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами. Підозру за цими статтями СБУ оголосила для нього на наступний день після вчиненого теракту, 22 липня.
Нагадаємо, що зранку, 21 липня, у центрі Луцька Максим Кривош захопив рейсовий автобус із близько 20 заручниками. Він сам зателефонував у поліцію і представився ім'ям Максим Плохой. Волинські журналісти з’ясували, що справжнє ім’я терориста – Максим Кривош.
При собі він мав вибухівку та зброю. Він висунув вимоги до політиків, чиновників і суддів і закликав їх публічно визнати себе «терористами в законі».
На місці події регулярно лунали постріли та вибухи. Люди, яких захопили у заручники у рейсовому автобусі у центрі Луцька, понад 10 годин перебували в полоні.
Згодом Кривош відпустив перших трьох заручників після розмови з президентом Володмиром Зеленським, який опублікував на своїй сторінці у Facebook відео, в якому закликав українців подивитись зоозахисний документальний фільм «Земляни», що було однією з вимог терориста.
Трішки пізніше увечері спецпризначенці звільнили заручників і затримали Кривоша. Після цього Зеленський видалив відео зі своєї сторінки.
P.S. Справу розглядали у суді майже два роки. 26 вересня Луцький міськрайонний суд визнав Максима Кривоша винним і призначив йому 13 років тюрми з конфіскацією майна. Після оголошення вироку зловмисник кинув у судову залу шматок мила.