Львів повністю готовий до медреформи

Львів повністю готовий до медреформи
Начальник міського управління охорони здоров'я запевнив, що Львів готовий до проведення медичної реформи

Начальник міського управління охорони здоров’я Львова Володимир Зуб запевнив львів’ян, що місто повністю готове до медичної реформи. За його словами, всі медичні заклади міста, які надають первинну допомогу, готові до роботи в нових умовах: усі лікарі забезпечені комп’ютерами, пройшли відповідні навчання і мають цифрові підписи, а лікарні і поліклініки уже зареєстровані в системі eHealth, повідомляє прес-служба ЛМР.

«Ми поступово втілюємо медичну реформу і запропоновану систему стосунків між лікарем і пацієнтом, відповідно до чинного законодавства. Тобто, всі робочі місця сімейних лікарів стовідсотково забезпечені комп’ютерами з підключенням до інтернет-мережі та необхідною технікою, всі лікарі мають електронні цифрові підписи та пройшли відповідні навчання.

Усі заклади охорони здоров’я міста Львова, які надають первинну медичну допомогу, зареєстровані в електронній системі охорони здоров’я, і зараз завершується процес реєстрації сімейних лікарів, терапевтів і педіатрів в цій системі», - каже Володимир Зуб.

Процес підписання декларацій, за його словами, відбувається поступово і є безтерміновим, тому завдання керівника міського управління охорони здоров’я – так організувати роботу закладів охорони здоров’я, щоб мінімізувати ризики, помилки, і все зробити правильно.

«Місто повністю готове до реформи і ми поступово рухаємося в цьому напрямі – втілюємо плани медичної реформи», - каже Володимир Зуб.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук