Львівська мерія запропонувала підприємцям залишити ринок «Санта-Барбара» на старому місці

Головні Новини за 04 лютогоІрина Папірник, 4 лютого 2015, 12:57 4595 0

3 лютого ввечері в приміщенні Сихівської адміністрації Львівської міської ради відбулися громадські слухання. На них прийшли обидві сторони конфлікту – міські чиновники та підприємці базару «Санта-Барбара». Участь в обговоренні також взяли сихівчани. 

Вперше нарада відбулася без криків та штовханини. Обговорювали вже давно запропонований варіант ділянки на вулиці Скрипника. 

Більшість підприємців ринку вважають це місце найкращим із варіантів, куди можна перенести їхній ринок.

«Це новий мікрорайон, там багато будинків, жителі яких відвідуватимуть наш базар. Я вважаю, що ця ділянка буде найкращою у вирішенні нашого конфлікту», - розповів голова громади ринку «Санта-Барбара» Зеновій Неїжмак.

Втім, міські чиновники запевняють, що ділянка є невеликою і там поміститься лише 90 торговельних точок, а на ринку «Санта-Барбара» зараз працює 150. Окрім того, за поліклінікою на Скрипника не можна розташувати паркінг та іншу інфраструктуру для обслуговування базару. 

«Це не мав бути ринок, це мав бути двоповерховий торговельний комплекс. Але виникло питання, куди подіти людей, які приїжджають із сіл», - зауважила голова Сихівської районної адміністрації Ірина Маруняк.

Аби швидше вирішити суперечку, міські депутати придумали ще один варіант нового базару. Цього разу підприємцям вже нікуди не потрібно йти. Трамвайну колію, згідно із новим проектом, пустять через ринок, а базарні ятки облаштовують по обидва її боки.

«Треба забрати павільйони, які знаходяться за напрямком руху колії. Потім ліворуч і праворуч залишити дві дороги, як йдеться у генеральному плані, і є 150 місць, де можна розмістити нормальні торговельні павільйони», - розповів міський депутат Іван Рудницький.

Ця ідея, вважають фахівці, є набагато дешевшою за будівництво нового ринку на Скрипника. 

Окрім того по обидва боки вже є готові комунікації та інфраструктура. 

Підприємці над новою ідеєю облаштування старого місця пообіцяли подумати. Своє рішення вони хочуть оприлюднити вже на наступній сесії міської ради.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук