Міністр соцполітики пояснив, хто з українців втратить субсидії через поїздки за кордон

І в кого поїздки в інші країни не вплинуть на призначення допомоги з оплати житлово-комунальних послуг

Міністр соцполітики пояснив, хто з українців втратить субсидії через поїздки за кордон
фото умовне
Ті, хто перебуває за кордоном більше 60 днів, можуть втратити субсидії

Українці, які перебувають за кордоном більше 60 днів без поважних причин (не навчаються, не лікуються, не подорожують) можуть залишитися без субсидій.

Про це у відео на сторінці Урядового порталу у Facebook повідомив міністр соціальної політики Андрій Рева.

«Якщо людина проживає більше 60 днів за кордоном, при цьому вона не сплачує єдиний соціальний внесок, не платить податок на доходи фізичних осіб в Україні, то такій людині може бути відмовлено в призначенні субсидії. Тому що люди, які мають термін перебування за кордоном більше 60 днів і не є такими, що лікуються, навчаються чи перебувають там на екскурсіях, вони, як правило, там живуть і працюють. Якщо вони живуть і працюють і входять до домогосподарств в Україні, логічно передбачити, що вони надають певну матеріальну допомогу іншим членам домашнього господарства», - заявив міністр.

За його словами, тільки за перше півріччя 2018 року такі перекази з-за кордону до України зросли на 30% і досягли майже 4 млрд доларів.

Міністр також повідомив, що перебування за кордоном жодним чином не вплине на призначення субсидії тим громадянам, які перебувають там на навчанні, лікуванні чи подорожують і перебувають там менше двох місяців.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук