МВФ продовжить кредитування України, навіть у випадку її дефолту

СвітРоман Ганкевич, 13 червня 20151900
МВФ продовжить кредитування України, навіть у випадку її дефолту
фото IMF
Директор-розпорядник Міжнародного валютного фонду Крістін Лагард

Директор-розпорядник Міжнародного валютного фонду Крістін Лагард заявила, що МВФ кредитуватиме Україну навіть у разі оголошення нею дефолту.

Про це йдеться в заяві директора МВФ фінансовому співтовариству 12 червня 2015 року передає прес-служба МВФ.

За її словами, погашення суверенного боргу має важливе значення для успіху програми. Однак, оскільки в Україні недостатньо ресурсів для їхнього погашення у встановлений термін, МВФ припускає, що, якщо Україна і кредитори не досягнуть угоди про реструктуризацію боргів, фонд зможе кредитувати Україну у відповідності з його політикою кредитування простроченої заборгованості.

«У випадку, якщо врегулювання шляхом переговорів з приватними кредиторами не досягнуть, і країна вирішить, що вона не може обслуговувати свої боргові зобов'язання, фонд може кредитувати Україну у відповідності з її політикою кредитування простроченої заборгованості», - сказала Лагард.

«Українська влада повністю усвідомлює великі завдання на майбутнє, в тому числі значні макроекономічні ризики, що випливають з невирішених конфліктів на Сході, і знову підтвердила свою тверду рішучість щодо подолання соціально-економічних диспропорцій, які тягнуть Україну назад у минуле, та поглиблення структурних реформ в цілях досягнення надійного і сталого зростання. Я вважаю, що їхня програма потребує підтримки міжнародної спільноти, у тому числі приватного сектора, що є необхідною умовою для успіху цієї програми», - зазначила Лагард.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що МВФ готовий кредитувати програми розвитку для України, навіть якщо вона не зможе домовитися з приватними кредиторами про реструктуризацію зовнішнього боргу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук