Ректор «Львівської політехніки» у рамках Ice Bucket Challenge облився крижаною водою

Ректор «Львівської політехніки» у рамках Ice Bucket Challenge облився крижаною водою

Ректор Національного університету "Львівська Політехніка" Юрій Бобало приєднався до міжнародного флешмобу Ice Bucket Challenge.

Речники ВНЗ кажуть, що очільник вишу прийняв естафету від Андрія Великого, який 25 серпня о 16:00 на площі перед Львівською Оперою облився холодною водою.

Суть флешмобу Ice Bucket Challenge, який набув у світі вірусної популярності у серпні 2014 року, полягає у зборі грошей для фонду з вивчення аміотрофічного бічного склерозу.

Учасники флешмобу (серед яких уже чимало світових знаменитостей – від Білла Гейтса до Андріано Челентано), обливають себе відром крижаної води і можуть кинути виклик ще трьом учасникам. Протягом 24 годин вони повинні зробити те ж. У разі відмови від участі в акції, людина повинна внести пожертвування в доброчинний фонд в розмірі $100, в разі прийняття — сума становить лише $10.

На День Незалежності міський голова Львова Андрій Садовий разом із своїми чотирма синами взяв участь у Ice Bucket Challenge. Відео флешмобу опублікувала у Facebook дружина мера Катерина Кіт, яка, очевидно, і знімала його.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук