Садовий пообіцяв подбати про торговців ринку "Санта-Барбара"

Сьогодні, 18 червня, міський голова Львова Андрій Садовий зустрівся з підприємцями ринку "Санта-Барбара", які не погоджуються на нову земельну ділянку для розміщення ринку, який необхідно перенести через будівництво трамвайної колії на Сихів. 

"Місто розвивається, згідно з планом, який затверджений і прийнятий у всіх інстанціях. У нас були дискусії щодо потреби якісного сполучення Сихова з центром міста, запрошували потужні західні компанії, які зробили аудит і одностайно всі прийшли до єдиної думки, що найкраще сполучення - трамвайне", - цитує мера Львова прес-служба міської ради.

Також, за словами Садового, місто під будівництво отримало в подарунок від уряду Німеччини 80 мільйонів гривень: "Усе для того, щоб такий трамвай був прокладений, тому що, по-перше, це екологічно чистий вид транспорту. Йдеться про мешканців Сихова, які отримають швидке, якісне і екологічно чисте сполучення. Я думаю, що всі це нормально сприймають".

"Так, є проблема, що, враховуючи недостатню кількість робочих місць, свого часу виділялися ті чи інші місця для того, щоб люди могли мати роботу. Так, я повністю вас підтримую, у мене самого є питання, коли на сесії з голосу вносять те чи інше питання поставити МАФ. Я категоричний противник цього. Я вважаю, що це має бути максимально публічно, максимально відкрито. Я зроблю, щоб все було максимально відкрито", - пообіцяв міський голова.

"І третє питання. Безперечно, що ніхто нікого не буде виселяти на вулицю. Ви повинні отримати нормальне місце, щоб мати роботу і годувати сім’ю. Для цього важливо, щоби був витрачений певний час і така територія була виділена, і на сесії міської ради проголосована. Для цього потрібно провести роботу", - додав він.

Садовий пообіцяв, що сьогодні о 17:00 робоча група почне роботу з цього питання: "Знайдемо місце для ринку, винесемо на сесію, проголосуємо. Проект будівництва трамваю розрахований на 8 місяців. Ми будемо працювати разом".

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук