США звинуватили Росію у втручанні в енергетичний ринок

СвітАндрій Стець, 2 березня 20182960
Дописами в соцмережах російські агенти намагалися вплинути на думку американців про трубопроводи, викопне паливо і зміну клімату

Комітет Палати представників Конгресу США з науки, космосу і технологій опублікував доповідь, в якій структури РФ звинувачуються у спробах прихованої маніпуляції енергетичним ринком США через соцмережі.

У доповіді йдеться, що втручання здійснюється за допомогою повідомлень у соцмережах, що «розпалюють» і «маніпулюють», повідомляє Deutsche Welle.

«Американський народ заслуговує на те, щоб дізнатися, що то, що вони бачать в соціальних мережах - це плід роботи іноземної влади, яка прагне підірвати нашу внутрішню енергетичну політику», - заявив голова комітету, республіканець Ламар Сміт.

За його словами, своїми постами російські агенти намагалися вплинути на думку американців про трубопроводи, викопне паливо, фрекінг і зміну клімату.

Кінцева мета такого впливу полягала в ослабленні американського енергетичного ринку, який успішно конкурує з російськими енергетичними компаніями на світовому ринку.

Як наголошується в доповіді, в період з 2015 по 2017 роки в соцмережах Twitter, Facebook та Instagram було опубліковано до 10 тис. постів, що мають ознаки свідомої маніпуляції.

До слова, раніше соціальна мережа Twitter повідомила близько 1,4 млн користувачам про російську пропаганду. Ці користувачі під час президентської кампанії в США в 2016 році стежили за повідомленнями, пов'язаними з пропагандою Росії у світі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук