Святослав Вакарчук хоче запатентувати гасло «Слава – країні!»

Під цим слоганом політик і співак планує фінансувати заходи та надавати допомогу малозабезпеченим

У травні Вакарчук оголосив про початок свого походу в політику

Компанія лідера політичної партії «Голос» Святослава Вакарчука «Суперсиметрія» подала заявки в Український інститут інтелектуальної власності (Укрпатент) на реєстрацію чотирьох політичних товарних знаків. Про це повідомив сайт LIGA.net.

Зокрема, йдеться про слогани та візуальні компоненти: «Слава – країні!», «Справжні зміни», «Політична партія «Голос» та «Голос змін».

Відповідно до визначених у заявках класифікацій, зазначені торгові марки Вакарчук планує використовувати для поліграфії та піару, а також в освітній галузі.

У заявці на реєстрацію бренду «Слава – країні!» зазначене також фінансове спонсорство, надання допомоги малозабезпеченим та аналіз комп’ютерних систем.

«Слава – країні!» є алюзією на патріотичне українське вітання «Слава Україні!».

Як писав ZAXID.NET, 16 травня лідер гурту «Океан Ельзи» та колишній народний депутат Святослав Вакарчук представив свою партію «Голос» та повідомив про намір йти з нею на парламентські вибори.

Для співака це вже другий похід у політику. 2007-го на позачергових виборах до Верховної Ради Вакарчук був № 15 у списку «Нашої України - Народної самооборони», отримав депутатський мандат, проте за рік добровільно склав повноваження.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук