<

На сесії Хмільницької міськради військком роздав повістки всім депутатам

Повістки до військкомату для проходження медичного огляду дев’ятьом депутатам Хмільницької міськради, що на Вінниччині, вручили прямо на сесії, повідомив голова ГО «Право» Віталій Дорох.

«Депутатам Хмільницької міської ради перед початком пленарного засідання вручено повістки до військкомату для проходження медичного огляду. Загалом було виписано 11 повісток, а вручено лише 9. Двох депутатів не було на пленарному засіданні», – повідомив Дорох, якого цитує Укрінформ.

«Громадський форум Хмільника»  оприлюднив деталі вручення повісток.

«Вже після того, як депутати отримали повістки, вони висловили певне невдоволення такими діями представників військкомату. Зокрема, Олександр Бойко зазначив, що такий підхід може стати приводом для чуток, начебто депутати ухилялися від отримання повісток і їх вдалося «зловити» тільки під час пленарного засідання. Хоча жоден із депутатів не ухилявся від виконання свого військового обов’язку, а самі повістки отримали вперше», – йдеться у повідомленні.

Агентство зазначає, що під час 5-ї хвилі мобілізації добровільно зголосилися служити у війську втричі менше вінничан, аніж попередньої хвилі. Водночас, військкомат зареєстрував 1762 ухильників.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук