У Польщі військового засудили на шість років за шпигунство на користь Росії

СвітЮлія Поліковська, 31 травня 20162500

Військовий окружний суд у Варшаві засудив офіцера збройних сил Польщі, підполковника Збіґнєва Й. на шість років позбавлення волі за шпигунство на користь Росії. Про це повідомило «Польське радіо».

Суд також покарав цього офіцера п’ятирічним позбавленням його громадянських прав. Крім цього, суд вирішив відібрати у підсудного телефон і оштрафував на 16,5 тис. злотих.

Повідомлено, що військовий, який працював у департаменті виховання і промоції обороноздатності у Міністерстві оборони Польщі, був арештований у жовтні 2014 року. З того часу він перебував під вартою.

Прокуратура звинуватила його у виконанні завдань іноземної розвідки та у передачі інформації, яка могла принести шкоду Польщі. За такі дії засуджується від 3 до 15 років ув’язнення. Депутати, які займалися цією справою в рамках комісії Сейму, стверджували, що польський офіцер був пов’язаний з Головним розвідувальним управлінням Генштабу РФ.

Після 2000 року у Польщі було засуджено трьох колишніх офіцерів Військових інформаційних служб, затриманих у 1999 році Управлінням охорони держави за шпигунство на користь СРСР на зламі 80-х і 90-х років. А 2005 року на три роки було засуджено іншого офіцера Військової інформаційної служби підпоручника Войцєха С. за шпигунство для Росії.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук