У ще двох підземних переходах у Львові облаштують торговельні майданчики

Виконавчий комітет Львівської міськради дозволив облаштувати торговельні майданчики з тимчасовими торговельними павільйонами в підземних переходах на вул. Городоцькій – Вільховій, площею 150 кв. м, та Городоцькій – Виговського, площею 205 кв. м.

ПП «Леополіс-ріелті» має розробити та подати на погодження до управління архітектури міськради проект облаштування цих майданчиків, здійснити реконструкцію та впорядкувати підземні переходи згідно з погодженим проектом, інформує прес-служба Львівської міськради.

Окрім того, підприємство має подбати про прибирання території і вивіз сміття, підключення технічного обладнання до електропостачання та дотримання санітарно-гігієнічних норм і правил торгівлі, уклавши договори з комунальними підприємствами, райадміністраціями та ПАТ «Львівобленерго».

Передбачається, що договір оренди місць у підземних переходах для розміщення об’єктів соціально-культурного, торговельного та іншого призначення укладатимуть терміном на 7 років.

У випадку невиконання приватним підприємством вимог, вживатимуть заходів щодо скасування цього рішення та розірвання договорів оренди.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук