Україна офіційно вийшла зі ще однієї угоди в рамках СНД

Угода регламентувала умови поставок товарів між організаціями держав-учасниць СНД

Україна вийшла зі ще однієї угоди в межах Співдружності незалежних держав (СНД). Про це 30 січня повідомило Міністерство економічного розвитку і торгівлі України.

У відомстві уточнили, що 30 січня уряд підтримав ініціативу Мінекономрозвитку та припинив для України дію угоди «Про загальні умови поставок товарів між організаціями держав-учасниць СНД». Угода підписана в 1992 році.

Вона визначала принципи укладання, внесення змін та розірвання міждержавних торгово-економічних угод країн СНД, зокрема обсяги, ліміти, терміни поставок товарів, а також закріплювала конкретних постачальників за визначеними покупцями.

Варто також нагадати, що нещодавно Кабінет міністрів схвалив рішення про припинення для України дії трьох угод щодо економічної співпраці, укладених в рамках Співдружності Незалежних Держав.

Наголошується, що Україна на сьогодні має низку пріоритетних зобов’язань у сфері міжнародної торгівлі як член СОТ, а також в рамках угоди про асоціацію з ЄС, і низка положень угод в рамках СНД суперечить цим зобов’язанням. Після рішення уряду Міністерство закордонних справ України має повідомити виконавчий комітет СНД про припинення дії цих угод.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук