Україна зберегла лідерство в Європі за смертністю матерів і немовлят, - ЮНІСЕФ

СуспільствоАндрій Стець, 8 березня 20173500

Україна далі лідирує за показниками материнської смертності серед країн Європи, стверджують у Представництві Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні. За даними міжнародного оцінювання, 2015 року в Україні зафіксували 120 випадків материнської смертності, тоді як у Польщі - 12, в Румунії - 56, у Німеччині - 42, повідомляє прес-центр МОЗ.

«Неонатальна смертність також залишається значно вищою, ніж у країнах Європейського Союзу. 2015 року в Україні було 2378 випадків смерті немовлят у перші 28 днів життя, тоді як у Польщі - 1122, Румунії - 1047, а в Німеччині - 1449 випадків. Однак в Україні показник неонатальної смертності поступово знижується з кожним роком», – йдеться в повідомленні.

Згідно з дослідженням ЮНІСЕФ, рівень знання про небезпечні прояви під час вагітності в Україні є дуже низьким. Тільки 23% жінок і чоловіків знають хоча б про три небезпечні симптоми під час вагітності, а про всі шість пам'ятають тільки 12% респондентів.

Водночас менш ніж половина (45%) жінок звертаються в жіночу консультацію до 11 тижня вагітності, і лише третина жінок відвідує курси вагітних.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук