Рівень планової вакцинації дітей в Україні найнижчий у світі, - ООН

Рівень планової вакцинації дітей в Україні найнижчий у світі, - ООН
фото Depositphotos
Ілюстративне фото

Організація Об'єднаних Націй вважає рівень планової вакцинації в Україні найнижчим у світі. Про це сказано в повідомленні представництва ООН в Україні.

«Зараз Україна має найнижчий рівень планової вакцинації у світі. За останнім даними Міністерства охорони здоров'я (станом на серпень 2016), тільки 30% дітей в Україні повністю вакциновані від кору, 10% - від гепатиту В і тільки 3% - від дифтерії, коклюшу й правця», - сказано в ньому.

Відповідно до повідомлення, однією із причин критично низького рівня охоплення імунізацією в Україні є перебої з постачанням вакцин, які спостерігалися впродовж останніх років.

Для подолання цієї проблеми й на запит МОЗ Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) закупив вакцини для захисту від небезпечних захворювань, яким можна запобігти за допомогою вакцин, такі як БЦЖ (від туберкульозу), КПК (проти кору, паротиту й краснухи), вакцини від гепатиту Б, АКДС (від дифтерії, правця й коклюшу), АДС-М (від дифтерії й правця для дорослих), АДС (від дифтерії й правця для дітей), вакцини проти сказу й вакцини bOPV (бівалентна оральна поліомієлітна вакцина).

Всі ці вакцини вже доставлені в Україну й доступні в медичних установах по всій країні.

У повідомленні сказано, що нинішніх запасів вакцин достатньо для задоволення потреб у плановій імунізації в Україні щонайменше на 6 місяців.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук