Уряд визначив п'ять ключових кроків у боротьбі з інформаційними атаками РФ

Климпуш-Цинцадзе розповіла у Вільнюсі про досвід України в боротьбі з російською дезінформацією

Віце-прем'єр-міністерка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе назвала п’ять ключових кроків у боротьбі з атаками дезінформації Російської Федерації (РФ). Про це передає «Урядовий портал».

За її словами, перше, що потрібно зробити – це визнати сам факт перебування під атакою, тому що після багатьох років російської гібридної війни, деякі європейські країни все ще думають, що це – чужа боротьба.

Другим кроком віце-прем'єрка назвала протидію дезінформації, яку Росія продовжує розповсюджувати у велетенських масштабах.

Третій крок – боротьба з різноманітними тактиками гібридної війни, випробувальним майданчиком яких останніми роками стала Україна. Іванна Клиппуш-Цинцадзе заявила, що за 10 років Україна пройшла через усі етапи гібридної війни – енергетичні та торговельні війни, економічний тиск, масові кампанії з дезінформації, кібернапади та навіть військове вторгнення.

Четвертим кроком Іванна Климпуш-Цинцадзе назвала необхідність об'єднання ресурсів та досвіду європейських країн, щоб протистояти новому та постійно зростаючому виникненню загроз.

П'ятим кроком - віце-прем'єрка назвала проведення якомога більшої кількості досліджень щодо конкретних засобів та методів дестабілізації, що до них вдається РФ, та способів їхнього подолання. Вона запропонувала створити в Києві міжурядову експертну групу для вивчення гібридних загроз для обміну фаховим досвідом, зокрема, в розкритті тактики та стратегії, спрямованих на вплив на голосування та політичні процеси.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Єврокомісар із питань безпеки Джуліан Кінг звинуватив російський уряд у цілеспрямованому поширенні дезінформації й організації пропагандистської кампанії в Європейському Союзі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук