Офіційним власником телеканалу «112 Україна» став громадянин Німеччини

Раніше канал пов'язували із оточенням розшукуваного екс-голови МВС Віталія Захарченка

Хто стоїть за новим бенефіціаром каналу — наразі невідомо

У телеканалу «112 Україна» змінилася структура власності. До числа власників телекомпаній, що мовлять з логотипом «112 Україна», увійшло швейцарське акціонерне товариство «Плірофоріес АГ», а кінцевим бенефіціарним власником зазначений громадянин Німеччини Едуард Катц.

Як пише «Медіаняня», відповідні дані містяться в єдиному державному реєстрі.

На каналі повідомили, що юридична зміна власності відбулася минулого тижня, а менеджмент каналу не змінився.

Раніше структура власності компаній з групи «112 Україна» була закільцьованою та не давала змоги визначити кінцевого бенефіціарного власника.

«Детектор медіа» зазначає, що влітку 2016 року група з шести компаній, що мовлять з логотипами «112 Україна» і володіють ліцензіями на регіональне цифрове ефірне мовлення в мультиплексі МХ-5 та супутникове мовлення, змінили свою структуру власності, директорів і склад частини редакційних рад. Компанії стали належати одна одній, також до структури їх власності додалися ТОВ «Інформаційне агентство «112.юей»» і ТОВ «Інформаційне агентство «112 Україна».

Зі структури власності вибули кіпрські компанії, кінцевим бенефіціарним власником яких себе називав бізнесмен Андрій Подщипков, він також пішов з посади директора двох компаній групи «112 Україна». А зі складу редакційної ради каналу вибула Ольга Зубрицька – сестра пана Подщипкова і дружина колишнього креативного продюсера «112 Україна» Віктора Зубрицького, якого міністр внутрішніх справ Арсен Аваков називав медіакоординатором колишнього голови МВС Віталія Захарченка.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук