Зеленський пообіцяв вийти зі складу бенеціфіарів своєї кінокомпанії в Росії

Водночас шоумен заявив, що не хоче втрачати гроші від російського бізнесу

Зеленський пообіцяв вийти зі складу бенеціфіарів своєї кінокомпанії в Росії
фото УНІАН
Володимир Зеленський під час зйомок новорічного «Вечірнього кварталу» у грудні 2018 року

Шоумен Володимир Зеленський, який заявив про намір балотуватися в президенти, запевняє, що найближчим часом вийде з кіпрської компанії, що володіє компанією, яка знімає фільми на території РФ. Про це він заявив в інтерв’ю сайту «Українська правда».

«Рішення у мене наступне, дуже просте і яке все знімає. Я зрозумів, що я можу вийти не з цієї компанії, яка там (в РФ - ред.), а з кіпрської компанії, яка є власником тих компаній. І все. Ось ми сьогодні знайшли це рішення і найближчим часом я вийду», – сказав шоумен.

Зеленський визнав, що в Росії продовжує працювати компанія Green films, що належить кіпрській компанії Green Family LTD, в якій він є співвласником. За його словами, дві інших належних їй компанії закриті, а ця «ще не закрита».

На репліку журналіста, що Green films знімає фільм «Вниз» і навіть подавала заявку на державне фінансування фільму в Росії, Зеленський відповів, що заявку подавали «ті, хто займається цією компанією» в РФ, тому що вони передали компанію в управління.

Він пояснив, що «Квартал 95» отримує роялті від усього товару, який вироблявся до 2014 року. Зеленський навів як приклад проект «Свати», контракт за яким був укладений до війни з Росією.

«Контракт укладений на 10 років. Як я можу закрити цю компанію? Контракт до 2021 року. З 2011 до 2021 року ми отримуємо роялті від «Сватів». Ми ці гроші отримуємо. Що ж нам треба робити? Закрити? Подарувати росіянам наші гроші? Ні», – заявив він.

«Ми візьмемо ці гроші, вони переходять на нашу кіпрську компанію, з Кіпру вони приходять в Україну і на це ми знімаємо тут», – пояснив шоумен.

Раніше програма журналістських розслідувань «Схеми» з'ясувала, що у шоумена Володимира Зеленського досі є кінобізнес на території Росії, хоча він запевняв, що закрив його ще 2014 року.

У матеріалі під назвою «Зелена родина ру», йдеться про три російські компанії, які займаються виробництвом кіно-, відеофільмів і телевізійних програм: «Вайсберг Пикчерс», «Платинумфильм» і «Грин Филмс». Засновником усіх трьох є кіпрська компанія Green Family LTD. Ця ж компанія є співзасновницею ТОВ «Квартал 95» в Україні, а її кінцевими бенефіціарами вказані Володимир Зеленський, його бізнес-партнери Андрій Яковлев, Борис і Сергій Шефіри і соратник Ігоря Коломойського Тімур Міндіч.

Аналіз фінансової звітності цих російських компаній виявив, що всі вони продовжують свою господарську діяльність.

На запитання журналістів про його активи в РФ шоумен відповів різко. Пізніше Зеленський заявив, що ні він, ні студія «Квартал 95» не ведуть бізнесу у Росії.

Нагадаємо, в новорічну ніч на каналі «1+1» шоумен Володимир Зеленський повідомив, що висуватиме свою кандидатуру на пост президента України, проте наразі ще не подав документів до ЦВК.

«Новинарня» зазначає, що на каналі «1+1» уже тривалий час транслюється реклама нібито нового серіалу «Слуга народу», яка де-факто є політичною рекламою Зеленського. Його називають креатурою власника «1+1» олігарха Ігоря Коломойського.

Як повідомило «Радіо Свобода», шоумен Володимир Зеленський у квітні 2018 року був серед гостей на закритому ювілеї Ігоря Коломойського у Швейцарії, поряд із народними депутатами та великими бізнесменами.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук