Декларації з лікарями підписали три мільйони українців

Серед них майже 167 тисяч мешканців Львівщини

Декларації з лікарями підписали три мільйони українців
Майже 165 тисяч мешканців Львівщини обрали свого лікаря і підписали з ними декларації

Станом на понеділок, 7 травня, 15:00, декларації з лікарями підписали вже три мільйони українців. До електронної системи охорони здоров’я eHealth підключилося 1165 медичні заклади і 19 854 лікарі.

Львівщина входить до складу лідерів. Вона посідає перше місце за кількістю медичних закладів, які зареєструвалися в системі eHealth – 108, у Києві, для прикладу, 65.

За даними департаменту охорони здоров’я ЛОДА, у Бродівському, Городоцькому, Жовківському, Перемишлянському, Пустомитівському, Сколівському, та Стрийському районах до системи підключені усі заклади первинної медичної допомоги. Також завершують процес підключення у Дрогобицькому, Самбірському та Миколаївському районах, а у Турківському, Радехівському, Золочівському, Буському та Яворівському районах станом на початок травня було підключено від одного до трьох закладів.

Серед міст повністю підключені Львів, Борислав, Дрогобич, Моршин та Трускавець. В інших містах цей процес ще не завершили.

За кількістю зареєстрованих в електронній системі охорони здоров’я лікарів Львівська область на четвертому місці – 1353. Попереду Харківська область (1745), Дніпропетровська – 1632, м. Київ – 1629.

На Львівщині найактивніше до системи eHealth підключаються лікарі у Сколівському, Самбірському, Городоцькому та Стрийському районах, а також у містах Львові, Бориславі, Моршині та Трускавці.

За кількістю підписаних з лікарями декларацій Львівщина зараз на сьомому місці (19 квітня була на 10-му) – майже 167 тис. мешканці області все активніше обирають сімейних лікарів (терапевтів, педіатрів) і підписують з ними декларації. Для повірняння, станом на 19 квітня декларації підписали 25 тис. пацієнтів.

За даними департаменту охорони здоров’я ЛОДА, найактивніше декларації підписують у Бориславі, Моршині та Трускавці.

Нагадаємо, приписна кампанія «Лікар для кожної сім’ї» стартувала 2 квітня і не має кінцевої дати її завершення. Головне в цій кампанії – вибрати сімейного лікаря (терапевта, педіатра), якому довіряєте, і підписати з ним декларацію.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук