Декларацію з лікарями уже підписали понад 18 тис. мешканців Львівщини

Декларацію з лікарями уже підписали понад 18 тис. мешканців Львівщини
фото умовне
Свого сімейного лікаря, терапевта чи педіатра має обрати кожна людина

Станом на ранок вівторка, 17 квітня, 87 медичних закладів Львівщини і 1014 лікарів підключилися до електронної системи охорони здоров’ я eHealth. Декларації з лікарями підписали понад 18 тис. мешканців області.

За кількістю медичних закладів, зареєстрованих в системі eHealth, Львівщина лідирує - 87. Для порівняння, у Дніпропетровській області зареєструвалося 77, у Харківській – 76 , а у столиці -61 медичний заклад.

За кількістю зареєстрованих в електронній системі охорони здоров’я лікарів Львівська область на четвертому місці – 1014. Попереду м. Київ – 1623, Харківська область – 1611, Дніпропетровська – 1442.

А по кількості підписаних з лікарями декларацій Львівщина наразі на 10 місці – 18138. У м. Києві – понад 100 тис., у Харківській області – понад 80 тис., у Донецькій області - майже 75 тис.

Загалом по Україні станом на 17 квітня декларації з лікарями підписали понад 700 тис. українців, до електронної системи eHealth підключилося 1082 медичні заклади і майже 17 тис. лікарів.

Нагадаємо, приписна кампанія «Лікар для кожної сім’ї» стартувала 2 квітня і не має кінцевої дати її завершення. Головне в цій кампанії - обрати сімейного лікаря, терапевта, педіатра, якому довіряєте, і підписати з ним декларацію. Уже з липня Національна служба здоров'я України (НСЗУ) платитиме лікарю за кожного пацієнта 370 грн, а за дітей і літніх людей - майже вдвічі більше.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук