Звільнити керівника ФСТ «Динамо» Петра Булаву!

БлогиОлексій Кучеренко , 25 червня 2016 1054
Олексій Кучеренко
Керівник управління регіональної політики "Об'єднання "Самопоміч"

Близько місяця тому, а саме 17 травня,я писав на своїй сторінці у Фейсбуці звернення до громадських активістів та спортсменів стосовно плачевної ситуації в спорті. Зокрема про «бардак», бо по-іншому це не називається,який твориться в ФСТ «Динамо» у Львівській області. Нажаль, можна констатувати факт, що це все погоджено на вищому рівні в Києві, оскільки на запит Народного депутата України Любомира Зубача в Міністерство внутрішніх справ України,  прийшла стандартна відписка, що ви, хлопці, помиляєтесь, все зроблено згідно із чинним законодавством, спорткомплекси на вулиці  Єфремова, Науковій та Зеленій відчужені та продані правильно, бюджетні кошти витрачені без жодних порушень. Але є кілька цікавих нюансів, наприклад, у відповіді міністерства вказано, що Львівська обласна рада на 2016 рік передбачила фінансову підтримку ФСТ «Динамо» у розмірі 3,418 млн. грн, а в документах, які подала Львівська обласна рада сума підтримки ФСТ «Динамо» становить 4 086 950,0 грн., а також у відповіді міністерства забули зазначити, що в структуру ФСТ «Динамо» у Львівській області  входять КДЮСШ «Атлет» - сума підтримки з обласного бюджету 1 757 600,0 грн., КДЮСШ «Здоров’я» 1 939 100,0 грн та СДЮШОР з гірськолижного спорту 861 800,0 грн.

Також у відповіді міністерства зазначено наступне: «Згідно з показниками відповідної програми Державного бюджету на 2016 рік, кошторису та плану використання бюджетних коштів, 6,8 млн. грн. передбачено на поточні видатки, з яких 2,5 млн. грн. – заробітна плата, 2,1 млн. грн. – придбання спортивного обладнання та інвентарю, 1,5 млн. грн. – на окремі заходи з реалізації державних програм і т.д.

Висновки робіть самі.

Але, нажаль, ця проблема набагато глибша та комплексніша, зокрема не можу не звернути увагу на діяльність начальника фізкультурно-спортивного відділу ФСТ « Динамо» Львівської області Булаву Петра Андрійовича. Складається враження, що людина просто ненавидить спортсменів та спорт і планомірно та цілеспрямовано руйнує його! Поспілкувавшись з багатьма представниками різних видів спорту, які мали «щастя» пересікатись з паном Булавою та його «бєспрєдєлом» (Петро Булава підполковник міліції у відставці і, очевидно, звик до такої форми поведінки), я чув лише одне, що цю людину негайно потрібно звільнити, бо він знищить спорт в «Динамо»! Ось буквально кілька коментарів:

Володимир Рекша (МС з важкої атлетики, чемпіон та призер чемпіонатів України з важкої атлетики, МСМК зі стронгмену, колишній вихованець ФСТ «Динамо»): «Коли я ще виступав по важкій атлетиці за «Динамо», мене постійно викликали на збори до Національної збірної України, а ваги, які я піднімав дозволяли мені з часом виступати та завойовувати медалі на світовому рівні. Але в 2007 році пан Булава повністю урізав фінансування для мене, а також ще для кількох провідних  важкоатлетів «Динамо», які були готові на той час виступати за збірну України на світовому рівні: Віктора Кінарьова, Андрія Гентоша та Володимира Краснобаєва. Незважаючи на це, деякий час я ще займався в «Динамо» важкою атлетикою, але останньою краплею стало те, коли пан Булава прийшов на одне з тренувань та запитав чи я плачу за те, що займаюсь в залі! Таким чином він знищив ціле покоління провідних важкоатлетів, і лише зараз в «Динамо» знову починають зявлятись молоді перспективні хлопці».

Оля Книш (МС з гірських лиж, член національної збірної України):

«За всі роки занять гірськими лижами в «Динамо» мені доводилось оплачувати усі поїздки на змагання та збори за кошти батьків, власними силами купувати усе спорядження, яке коштує чималих грошей. Усі розмови з паном Булавою на цю тему закінчувались тим, що зараз немає коштів, треба трішки почекати і т.д (нагадаємо, СДЮШОР з гірськолижного спорту 861 800,0 грн). Час від часу все таки певні кошти виділялись, але їх вистачало рівно на те, щоб купити квиток на збори в одну сторону, одного разу мені подарували лижі без кріплень. Коли я все-таки вирішила піти з «Динамо» в інший клуб, мене довго не хотіли відпускати, просили залишитись ще на один рік, але у підсумку через пусті обіцянки Петра Булави, я змушена була піти в інший клуб».

Віталій Вовк (тренер з рукопашного бою, панкратіону та ММА, президент «Всеукраїнської відкритої ліги змішаних єдиноборств Реал Файт Промоушин»):

«У мене була секція рукопашного бою в «Динамо»  у якій займалось близько 30 осіб, ми успішно виступали на різних змаганнях, зокрема були бронзовими призерами «Динаміади» - всеукраїнських змагань серед клубів «Динамо». Але на одній з цих «Динаміад» наша секція не змогла виступити настільки успішно і посіла 8-ме командне місце, після чого нас просто вигнали з «Динамо» на вулицю».

Юрій Купецький (батько хлопчика, яка займається в секції дзюдо «Динамо»):

«Під час зйомок телевізійного сюжету про здійснення керівництвом ФСТ «Динамо» тиску на тренерів на тренування з криками та погрозами увірвався Петро Булава, його поведінка була зовсім неадекватною та кричущою, я вперше бачив цю людину, тому навіть не зразу зрозумів хто це, людина, яка обіймає таку керівну посаду та має справу з дітьми не має права себе так поводити».

Коментар Юрія доповнила мама одного зі спортсменів тієї ж секції дзюдо Наталя Котур: «Побачивши телевізійну камеру, пан Булава відразу змінив свою поведінку на протилежну, і чемно розповів журналістам, що жодного тиску на секцію і тренерів немає і, що в «Динамо» все чудово. Але лише журналісти переступили поріг залу, як він відразу почав погрожувати батькам і казати, що не заспокоїться поки не знищить секцію дзюдо!»

На жаль, я не можу опублікувати коментарі усіх спортсменів, батьків та тренерів, з якими я спілкувався. Оскільки вони перебувають в певній залежності від «Динамо» та бояться тиску та репресій, які так любить Петро Андрійович, але усі вони в один голос стверджують, що керівництво ФСТ «Динамо» у Львівській області, а особливо Петра Булаву, негайно потрібно відправити у відставку.

І на завершення. У нашій країні відбулось дві революції, остання була з людськими жертвами, але чомусь деякі чиновники залишаються при своїх посадах при будь-якій владі, і продовжують розпродувати спорткомплекси та знищувати спорт. Що це? Банальна байдужість? Чи насправді нічого не змінилось, а змінились лише дійові особи… Чи може люстрація була лише вибірковою, адже ці люди здійснювали свою антиспортивну діяльність і при режимі Януковича. Багато питань наразі залишаються без відповіді.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук