<

До вшанування річниці смерті професора Ігоря Герича випустили книгу

Громадська організація Журнал «Ї», Львівська міська рада і Львівський клуб сьогодні, 15 червня, у книгарні «Є» презентували спеціальний випуск Журналу «Ї», що присвячений вшануванню річниці смерті професора Ігоря Герича: «Ігор Герич: діонісійське». 

«За цей рік, що минув, був широкий діапазон почуттів: від того, що взагалі нічого не хотілося говорити, до протилежної позиції, коли хотілося говорити тільки про нього. Все це пов’язане з тим, що ми всі любили Ігоря Дионізовича, він був нашим другом, вчителем, помічником, порадником. Ігор Герич відрізнявся від інших відкритістю, людяністю, щирістю, некорисливістю. Рік тому, коли Ігоря Дионізовича не стало, група медичних і немедичних працівників, відомих і менш відомих людей, зібралася, щоб запланувати низку заходів до вшанування пам’яті Ігоря Дионізовича», - розповів начальник управління охорони здоров’я ЛМР Володимир Зуб, інформує Львівська міська рада.

Він нагадав, що перший захід – це створення фотовиставки про життєвий і творчий шлях, яка була презентована 15 жовтня, до дня уродин Герича. 

«Ми запланували і друковане видання. Оскільки ми лікарі і не писали книжок, то зіткнулися з великою проблемою: як це зробити? Традиційні версії нам здавалися можливим варіантом, але непритаманним для Ігоря Дионізовича. Ігор Герич до вирішення будь-якої проблеми завжди підходив нетрадиційно, мав особливе бачення. Ми зустрілися у Львівському клубі з інтелектуалами і в процесі обговорення вийшли на такий формат», - додав він. 

«Два високі мотиви – ім’я батька Дионізія, з яким у Ігоря були надзвичайно особливі стосунки, та зелень карпатських лісів – подарували нам тему наукового збірника, який супроводжуватиме суворий мотив цього інтелектуального увічнення професора Ігоря Герича. Ім’я батька гірськими стежками вивело нас до образу бога гаїв, гірських річок та винограду Діоніса. Нам здалося, що ми правильно відчитали цей знак. А тому ми пішли за ним. І він відкрив нам дещо інше», - з передмови до особливого видання Журналу «Ї». 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук