На форумі НАТО Польща буде підтримувати партнерство з Україною, - міністр оборони Польщі

СвітРоман Ганкевич, 27 грудня 20143671
Віце-прем’єр та глава Міністрества національної оборони Польщі Томаш Сємоняк

Віце-прем’єр та глава Міністрества національної оборони Польщі Томаш Сємоняк заявив, що на початку наступного року буде готове технічне порозуміння щодо створення польсько-литовсько-української бригади.

Про ці плани та активізацію військової співпраці між Польщею та Україною польський віце-прем’єр говорив в суботу, 27 грудня, по телефону з міністром оборони України Степаном Полтораком, передає Польське радіо.

Після консультацій з литовськими партнерами Томаш Сємоняк повідомив українського міністра, що Польща та Литва готові прискорити роботу над створенням багатонаціональної бригади.

Договір у справі створення польсько-українсько-литовської бригади було підписано раніше, тепер триває розробка технічного порозуміння. І, за словами міністра, ця робота буде прискорена.

"Сподіваємося, що в перших місяцях наступного року ми зможемо узгодити технічні деталі" - сказав він агентству РАР.

У зв’язку з відмовою України від позаблокового статусу віце-прем’єр Польщі запевнив міністра Полторака, що "Польща буде на форумі НАТО підтримувати партнерство з Україною".

"Це рішення української влади зрозуміле. Оскільки виявилося, що статус позаблокової держави не запевнив Україні безпеки та інтегральності нічого дивного, що вона шукатиме нових можливостей. Незалежно від шляху, який обере Україна, здається, що це рішення має контекст проєвропейських та пронатовських прагнень (…) вона не повинна викликати емоцій, є зрозуміла", - оцінив рішення про вихід України з позаблокового статусу міністр оборони Польщі Томаш Сємоняк.

Нагадаємо, в понеділок, 22 грудня, делегація з українським міністром оборони відвідала Варшаву, зокрема провела розмови у Генеральному командуванні Збройних Сил Польщі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 1

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук