Twitter буде маркувати фейкові фото та відео

До такого рішення компанію підштовхнули результати опитування користувачів та консультацій з експертами

Нова функція з'явиться в соцмережі з 5 березня

З 5 березня соцмережа Twitter буде маркувати як фейкові всі фото, відео та аудіофайли, які, вочевидь, було змінено або сфабриковано, або взагалі видалятиме.

Як повідомила компанія у своєму блозі, до такого рішення її підштовхнули результати опитування користувачів та консультацій з експертами. Згідно з ними, 9 з 10 людей хотіли б, щоб фейкові новини маркувалися, а також що користувачі очікують від соцмережі видалення неправдивих твітів і блокування акаунтів, які їх поширюють.

Оцінювати на фейковість опубліковані мультимедійні дані Twitter буде за кількома параметрами, зокрема, чи був контент істотно відредагований, яку візуальну або аудіоінформацію до нього додали чи видалили з нього, чи існує насправді медіа, якому приписується авторство контенту, яким чином він поширюється. Також будуть оцінювати текст супроводу, профіль користувача, який розміщує контент, його попередні посилання.

Окрім маркування фейкових твітів, соцмережа також зменшить їхню видимість та прибере такий твіт з рекомендацій. Також Twitter надаватиме додаткові пояснення щодо таких публікацій, якщо вони будуть.

Додамо, що раніше Twitter заборонив будь-яку політичну рекламу на своїй платформі, а маркувати фейкові зображення також планує й Instagram.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук