Twitter анонсував масове видалення неактивних акаунтів

З платформи мікроблогів Twitter буде видалено акаунти, в які їхні власники не заходили мінімум півроку

СуспільствоВолодимир Пиріг, 27 листопада 20191860

Twitter почав розсилати електронні листи власникам неактивних облікових записів з попередженням увійти в систему до 11 грудня, інакше «ваш обліковий запис стане історією», пише The Verge.

Власники всіх облікових записів, які були неактивні понад шість місяців, отримають сповіщення електронною поштою.

«В рамках наших зобов’язань ми працюємо над очищенням неактивних облікових записів, щоб представляти точнішу й достовірнішу інформацію, якій користувачі можуть довіряти. Частиною цих зусиль є заохочення людей до активного входу в систему та використання Twitter», – заявили в компанії.

Щоб зберегти аккаунт, користувачеві потрібно перейти за посиланням з листа і увійти в свій профіль за допомогою логіна і пароля. Публікувати щось необов’язково.

Twitter ще не сказав точно, коли звільнені таким чином імена користувачів будуть доступними для нових реєстрацій. За словами прес-секретаря компанії, процес видалення облікового запису «буде відбуватися протягом багатьох місяців, а не тільки протягом одного дня».

Представники Twitter також розповіли про те, що в даний час опрацьовується можливість увічнення пам’яті померлих користувачів мережі, але не відомо, як це може бути реалізовано.

Пізніше The Verge повідомило, що компанія Twitter призупинила своє рішення, згідно з яким планувала видаляти акаунти користувачів до тих пір, поки не розробить інструмент, що дозволить увічнити пам’ять померлих власників акаунтів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук