Депутати не позбавили Панкевича повноважень. Він готовий позиватись

Віра Карпінська, 24 жовтня 2013, 16:15 989 0

Депутати Львівської міської ради не підтримали питання про дострокове позбавлення депутатських повноважень Богдана Панкевича, депутата від РХП.

На засіданні 24 жовтня лише 17 з депутатів проголосували "за". Сам Богдан Панкевич не відкидає того, що він звернеться до суду.

Після голосування Панкевич сказав депутатам: "Я зрозумів вашу позицію. Хочу сказати, що я також розумію, що дисципліна в партії "Свобода" не дозволяє без санкції вищого керівництва це робити".

Він зауважив, що міністри деяких європейських країн у понеділок висловили певні сумніви щодо готовності України підписати угоду про асоціацію.

"Керівництво "Свободи" не готове до підписання угоди про асоціацію... Не бачу більше потреби перебувати на засіданні", - сказав він і покинув сесійний зал.

Як повідомляв ZAXID.NET, при формуванні порядку денного на сьогоднішньому засіданні депутат від "Свободи" Любомир Мельничук пропонував вилучити питання про позбавлення Панкевича повноважень. Та депутатам забракло одного голосу, аби вилучити це питання з розгляду.

Панкевич написав заяву про складання депутатських повноважень, оскільки не має права поєднувати депутатство та посаду Почесного консула Нідерландів. Однак депутати Львівської міської ради не підтримали такого прохання колеги.

Депутати Львова кілька разів переносили питання про дострокове позбавлення депутатських повноважень Богдана Панкевича.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук