Панкевич звинуватив "свободівців" у фарисействі

Віра Карпінська, 24 жовтня 201310200
Панкевич звинуватив "свободівців" у фарисействі
Богдан Панкевич

Депутат Львівської міської ради від Республіканської Християнської Партії Богдан Панкевич назвав фарисейством заяви депутатів-"свободівців" про те, що він цінний та потрібний депутат, і, мовляв, тому вони не голосують за дострокове позбавлення його депутатських повноважень.

Про це він сказав 24 жовтня на сесії Львівської міськради.

При формуванні порядку денного на сьогоднішньому засіданні депутат від "Свободи" Любомир Мельничук запропонував вилучити питання про позбавлення Панкевича повноважень. Він сказав, що ця ситуація не врегульована законодавчо, а депутатський корпус не хоче відпускати такого активного депутата.

Натомість, сам Панкевич заявив, що протестує проти такого рішення, адже написав заяву про припинення його повноважень уже кілька місяців тому. Це питання мали розглядати на кількох засіданнях попередньої, 12-ої сесії міської ради, але весь час його вилучали та переносили. Попри те, відповідь МЗС депутатському корпусу Львова щодо суміщення Панкевичем депутатства і консульської посади (Богдан Панкевич є консулом Нідерландів у Львові, - ред.) є доволі однозначною.

Зазначимо, раніше в МЗС інформували, що згідно з чинним законодавством, депутат не має права займати дипломатичну посаду.

"Я хочу зберегти консульство Нідерландів у Львові. Боюся, ангельське терпіння МЗС може закінчитися. Прошу не знімати це питання і голосуванням висловити вашу позицію", - сказав Богдан Панкевич.

Попри те, що Любомир Мельничук наполягав на вилученні цього питання, депутатам забракло одного голосу, аби це зробити. За вилучення проголосувало 44 депутати. Відтак, це питання сьогодні на засіданні розглядатимуть.

Як повідомляв ZAXID.NET, Богдан Панкевич також допускає судове вирішення питання про позбавлення його депутатських повноважень.

Нагадаємо, Панкевич написав заяву про складання депутатських повноважень, оскільки не має права поєднувати депутатство та посаду Почесного консула Нідерландів. Однак депутати Львівської міської ради не підтримали такого прохання колеги.

Депутати Львова кілька разів переносили питання про дострокове позбавлення депутатських повноважень Богдана Панкевича.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук