Добродомов прокоментував звинувачення у крадіжці партійного бренду

Народний депутат назвав керівництво медіа-холдингу ZIK «футболістами»

СуспільствоАК, 22 червня 201536610
Дмитро Добродомов на тлі «партійного» логотипу «Народний контроль»

Концепція, ідея та логотип партії «Народний контроль» належним чином запатентовані і використовуються законно, а звинувачення медіа-холдингу ZIK у крадіжці інтелектуальної власності на адресу засновників партії є «юридично нікчемними». Про це йдеться у заяві «Народного контролю», надісланій на адресу ZAXID.NET 22 червня.

«Ініціатором і співвиробником телепроекту була ГО «Громадський рух «Народний контроль», утворена раніше, аніж на ZIKу зʼявилася програма журналістських розслідувань, автором та ведучим якої був саме Дмитро Добродомов, – йдеться, зокрема, у заяві «Народного контролю», підписаній Добродомовим та ще одним засновником партії Андрієм Мисиком. – Зважаючи на це, державна служба інтелектуальної власності України видала Дмитру Добродомову Свідоцтво про реєстрацію авторських прав №58886 на телепередачу «Народний контроль». А голова ГО «ГР «Народний контроль» Андрій Мисик отримав Патент цієї ж організації за номером 29435 на логотип програми, який використовується у всій візуальній продукції «Народного контролю». Відтак наголошуємо, що у своїй діяльності ми використовуємо зареєстровані у відповідний спосіб концепції, ідеї та логотипи».

У «Народному контролі» також наголосили, що творчий колектив, який працював над випусками програми «Народний контроль» на телеканалі ZIK, тепер продовжує знімати цю програму у рамках діяльності «Громадського руху «Народний контроль», а сама програма транслюється в ефірі різних регіональних телеканалів з дотриманням усіх вимог щодо авторських прав та інтелектуальної власності.

Нагадаємо, що 19 червня медіа-холдинг ZIK поширив заяву із звинуваченнями на адресу колишнього гендиректора, а тепер народного депутата Дмитра Добродомова, у крадіжці бренду «Народний контроль». Йдеться про партію «Народний контроль», яка використовує той же логотип, що й телепрограма, яка виходила на телеканалі ZIK у 2012-2014 роках. У заяві медіа-холдингу ZIK дії Добродомова і Мисика назвали «шахрайством і прихованим рейдерством».

У відповідь Добродомов і Мисик назвали заяву ZIKу «анонімкою», вважаючи абсурдним втручання «футболістів» до дискусії про авторські права на телепрограму «Народний контроль». Такий закид зумовлений, вочевидь, тим, що теперішні гендиректор та генпродюсер медіа-холдингу є представниками ФК «Карпати».

«Політичні звинувачення, що їх висувають автори «анонімки», напевно, варто скерувати на адресу теперішнього керівництва телеканалу. Саме «генеральний директор» медіа-холдингу ZIK Ігор Дедишин є діючим депутатом Львівської міської ради, куди був обраний за партійним виборчим списком Партії Регіонів, – сказано у заяві «Народного контролю». – Складається враження, що всі ці інсинуації зумовлені прагненням їхніх авторів бодай у якийсь спосіб впливати на суспільно-політичні процеси».

Нагадаємо, що первинно назва і логотип «Народний контроль» були використані для однойменної телепрограми, створеної Дмитром Добродомовим у 2012 році на телеканалі ZIK, який належить львівському бізнесмену і почесному президентові ФК «Карпати» Петрові Димінському. У 2012 році тодішній гендиректор ZIKу Дмитро Добродомов балотувався у народні депутати, використовуючи у візуальній рекламі назву і логотип «Народного контролю», однак невдало. Втім, через два роки, у 2014-му, виборча кампанія під тим же брендом мала успіх і Дмитро Добродомов став депутатом.

У травні 2015 року Добродомов заявив про створення власної партії «Народний контроль» і про намір цієї партії брати участь у місцевих виборах восени.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук