На Львівщині митники вилучили понад 600 контрабандних iPhone

СуспільствоДар'я Буряченко, 6 листопада 20149800

Сьогодні, 6 листопада, вночі, українець намагався ввезти з Польщі в Україну велику партію нелегальних смартфонів від Apple.

Він прибув з Польщі на митний пост ДФС «Шегині-Медика» автомобілем Mercedes Sprinter та для проходження митного контролю обрав «зелений коридор», у прес-службі головного управління ДФС у Львівській області.

Попри це у митників виникла підозра про наявність у нього товарів, які підлягають митному оформленню та перевищують неоподатковувану норму ввезення через митний кордон громадянами.

Тож транспортний засіб було виведено зі смуги спрощеного митного контролю у зону поглибленого огляду. У спеціально виготовленій за допомогою фанерних листів перегородці з декоративною обшивкою митники виявили прихований товар, а саме смартфони «Apple. iPhone 5, 16 Gb» – 466 шт; «Apple. iPhone 5, 32 Gb» – 41 шт; «Apple. iPhone 6 Space Gray 64 Gb» – 95 шт; «Apple. iPhone 6 Space Gray 128 Gb» – 23 шт; ноутбуки «Apple. MacBook Air. Model: А 1466» – 3 шт. 
Доступ до цього сховища став можливим після демонтажу частини передньої стінки перегородки.

Митники додають, що зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого частиною 1 статті 483 Митного кодексу України.

За цим фактом складено протокол про порушення митних правил, вартість предметів порушення буде встановлена додатково.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук