Львів отримав нагороду за прозорість місцевих видатків

У номінації «Найбільш відкриті видатки» змагалися Львів, Вінниця, Київ, Луцьк, Суми, Дрогобич, Чернігів та Чернівці

Львів здобув перемогу у одній з 12 номінацій премії «Кришталь року»

Львів здобув перемогу у одній з 12 номінацій премії «Кришталь року» — «Найбільш відкриті видатки». Разом зі Львовом у цій номінації змагалися Вінниця, Київ, Луцьк, Суми, Дрогобич, Чернігів, Чернівці.

Як повідомили у пресслужбі ЛМР, це перша в Україні нагорода для міст та громад, які здобули найвищі бали індексу прозорості місцевих бюджетів.

«Один із пріоритетів Львівської міської ради — це відкритість. Адже це дає змогу збільшити поінформованість, а також залучити більшу кількість мешканців до прийняття рішень і співпраці», — наголосив в.о. міського голови Львова Андрій Москаленко.

Львів здобув перемогу у номінацій «Найбільш відкриті видатки»

Премія «Кришталь року» — перша в Україні нагорода міст та громад, які здобули найвищі бали індексу прозорості місцевих бюджетів. Індекс одночасно показує стан речей в бюджетній сфері та слугує дороговказом показників і практик прозорості бюджетного процесу, до яких варто прямувати. «Кришталь року» відзначає найкращі міста та громади, які пройшли оцінювання за міжнародно визнаною методологією.

Організатори події — консорціум проектів міжнародної технічної допомоги за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), Представництва ЄС, уряду Канади, фонду Східна Європа та Міжнародного фонду «Відродження».

До слова, як повідомили у прес-службі ЛМР, Львів також очолив рейтинг міст, які у 2018 році найактивніше використовували електронну систему ProZorro. Продажі. Цей рейтинг склало та оприлюднило ДП «Прозорро.Продажі». Було проаналізовано 4 напрямки, за якими муніципалітети працюють у системі ProZorro. Продажі: мала приватизація, оренда нерухомості, продаж майна та оренда тимчасових торгових місць.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук