На Волині військовослужбовця засудили за отримання кредитів від імені сусіда

Чоловіка оштрафували за шахрайство на 51 тис. грн

Шахрай мав копії документів сусіда і взяв кредити на його ім'я

Нововолинський міський суд Волинської області засудив військовослужбовця за контрактом, який брав кредити онлайн від імені іншої особи. Загалом чоловік позичив майже 24,5 тис. грн, інформує сайт Буг.

Згідно з інформацією, засуджений хотів взяти позику онлайн у фінансовій установі «Манівео», проте йому відмовили. Опісля чоловік вирішив скористатися чужими анкетними даними. Копію ідентифікаційного коду, паспорта та номер картки свого сусіда засуджений отримав раніше, коли допомагав йому переслати документи електронною поштою.

У лютому у такий спосіб він позичив 4 тис. грн, у березні – 5 тис. грн, у квітні близько 7 тис. грн, а у червні вже 10,4 тис. грн. Коли шахрайство викрили, то проти чоловіка порушили кримінальне провадження за статтею 222 КК України – шахрайство з фінансовими ресурсами, вчинене повторно.

У судовому засіданні обвинувачений свою вину визнав повністю, у вчиненому розкаявся. Усі кредити крім останнього, він погасив, але має намір погасити і останній.

Суд призначив воякові покарання у виді штрафу у розмірі трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 51 тис. грн з позбавленням права займатись фінансово-господарською діяльністю строком два роки.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук