Держуправління справами надасть сім'ї Геннадія Афанасьєва квартиру

Ірина Геращенко зустрілась з Геннадієм Афанасьєвим і його матір’ю Ольгою

Державне управління справами надасть квартиру сім'ї Геннадія Афанасьєва, який повернувся в Україну після тривалого утримування в Росії. Про це на своїй сторінці у Facebook написала перший заступник голови Верховної Ради, представник України в підгрупі з гуманітарних питань Тристоронньої контактної групи Ірина Геращенко.

«Зустрілися з Геннадієм Афанасьєвим і пані Ольгою. Говорили про плани на майбутнє. По-перше, вже за пару тижнів родина Афанасьєвих зможе перебратися в квартиру, яку їм надасть ДУС (Державне управління справами. - Ред.), зараз тривають певні процедурні моменти. Насправді, ще в літаку, яким ми мчали з Москви, ми думали про те, що Геннадію фактично немає куди повертатися, і тоді відразу Геннадію і його мамі як тимчасову історію було запропоновано кімнату в одному з відомчих санаторіїв ДУС. Але, звичайно, це дуже добре, що зараз знайшли можливість запропонувати тимчасове окреме житло», - написала вона.

Геращенко зазначила, що «і Геннадій, і Ольга були дуже здивовані заявою «євро оптимістів» з вимогою від влади житла, тому що говорять, що вони з ними особисто не спілкувалися».

«Мене дуже тішить активна життєва позиція Геннадія. Зараз він у пошуку роботи, планує займатися правозахисною діяльністю та юридичною практикою, співпрацює з неурядовими правозахисними організаціями, прагне вчитися. Пані Ольга може пишатися своїм сином. І я дуже рада, що Геннадій на волі», - резюмувала Геращенко.

Нагадаємо, що Геннадія Афанасьєва разом з іншим політв’язнем – Юрієм Солошенком – звільнили з російського ув’язнення, де їх незаконно утримували, 14 червня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук