Керівникові Державного управління справами виділили квартиру вартістю ₴10 млн

Керівникові Державного управління справами виділили квартиру вартістю ₴10 млн
фото vinnitsa.info
Керівник Державного управління справами Сергій Борзов

Керівник Державного управління справами (ДУС, в народі – «ДУСя») Сергій Борзов, який очолює це управління з літа 2015 року, отримав з родиною від відомства квартиру площею 190 кв. м. Задарма, йдеться у програмі «Наші гроші з Денисом Бігусом».

За минулий рік Борзов отримав 400 тис. грн доходу, його дружина Ірина – майже мільйон. У задекларованій власності родини чиновника – земельна ділянка, будинок та квартира, комерційна нерухомість в Криму, New Toyota Rav 4 та Mercedes Vito.

Родина Борзова доволі заможна, проте, як вказується у сюжеті, «забезпеченість родини не завадила керівнику ДУС отримати від свого ж відомства чималу квартиру». «І не як службову, а – у власність. ДП “Укржитлосервіс”, підвідомче Державному управлінню справами видало свідоцтво на право власності своєму керівнику та всій його родині. Квартира в багатоповерхівці на бульварі Лесі Українки в Києві. Комерційна вартість дарунку ДУСі 2-2,5 тис доларів США за квадрат. Загалом – понад 10 млн грн», – йдеться у сюжеті.

Сам Борзов пояснив це необхідністю перевезти до Києва своїх батьків.

«І батьки мої тут, тому що я до першої до другої ночі на роботі. Я фізично не беру участі у вихованні дітей, тому що мене нема. Я вранці йду і ввечері приходжу, тому що знаєте специфіку нашої роботи, принаймні на сьогодення», – сказав він.

В квартиру вписали не лише голову ДУСі з дружиною, а й додали 4 родичів. «Це дозволило збільшити площу отриманого житла. Юрист Анатолій Рибак-Сікорський зауважив, що норма розрахунку: 13,65 кв. м. житлової площі на одну людину. Однак навіть для 6 осіб квартира у 190 квадратних метрів загальної площі (110 — житлової) це перевищення усіх норм», – йдеться у сюжеті.

Борзов перевищення метражу пояснив коротко: «То які квартири були, такі й були. Нових надходжень не було, а от коли будуть, то вони будуть вираховувати, знаєте. Чітко метраж під вас там не пристосують. А якщо 3,5 метра окремі, то що ще робити?».

Як йдеться в сюжеті, ДУС проігнорувало прохання надати документи і показати розрахунок квадратних метрів для свого керівника.

Журналісти також повідомили, що за місяць після отримання квартири дружина Борзова зареєструвала у власність BMW 2016 року випуску. Ринкова вартість такої машини від $40 тис. до $65 тис.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук