Петро Порошенко змінив керівника Державного управління справами

Петро Порошенко

Президент України Петро Порошенко змінив керівника Державного управління справами - тепер тимчасово виконуючим обов'язки керівника відомства став Іван Куцик. Відповідний указ глави держави з'явився на сайті президента у суботу 23 липня.

Згідно з указом від тимчасового виконання обов'язків керівника Держуправління справами звільняється Сергій Борзов. Іншим указом Петро Порошенко уповноважив заступника керівника Держуправління справами Івана Куцика тимчасово виконувати обов'язки керівника відомства.

До нового призначення Іван Куцик (генерал-полковник міліції запасу) був на посаді заступника керівника Державного управління справами, а до того обіймав посаду першого заступника Керівника Апарату – керуючиого Управлінням справами Апарату Верховної Ради України.

Як повідомлялося, Сергій Борзов до 27 серпня 2015 року був заступником керівника Державного управління справами (ДУС). У зв'язку з тим, що глава ДУС Сергій Березенко був обраний народним депутатом на проміжних виборах, Сергій Борзов був призначений тимчасово виконуючим обов'язки глави ДУС.

ДУС є спеціальним державним органом з матеріально-технічного, соціально-побутового та іншого забезпечення діяльності президента, Верховної Ради, Кабінету міністрів, Ради національної безпеки і оборони та інших держорганів, а також міжнародних дипломатичних представництв в Україні.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук