В Україні почалася інформаційна кампанія на захист викривачів корупції (відео)

Плакат нової інформаційної антикорупційної кампанії

В Україні починається інформаційно-правозахисна кампанія щодо захисту викривачів корупції під назвою «Вони б не мовчали». Її мета - змінити негативне ставлення до викривачів корупції.

Про це на прес-конференції у Києві повідомила керівник департаменту комунікації громадської організації Transparency International Україна Ольга Тимченко, пише «Укрінформ».

«Ми хочемо донести до українців, що викривати корупцію – це почесна й гідна справа. Кожен громадянин може протидіяти корупції, повідомляючи про неї», - сказала Тимченко.

За її словами, кампанія розпочнеться з розміщення білбордів із зображенням українських грошей з портретами Тараса Шевченка, Лесі Українки та Григорія Сковороди. Роти видатних українців символічно закриті гумками для грошей, бо вони змушені бути учасниками корупційних процесів. Слоган кампанії - «Вони б не мовчали» - закликає не мовчати, бо корупція - це ганебне явище та злочин.

За словами заступника міністра інформаційної політики Артема Біденка, міністерство вирішило підтримати цей проект, оскільки він спрямований на те, щоб робота владних інститутів ставала дедалі прозорішою, а посадові особи – відповідали за свої вчинки. Відкрита влада - один із наших пріоритетів.

«Наша команда вперто, попри бюрократію, попри тиск обставин, вважає себе не класичним відомством у радянському стилі... І тому ми допомагаємо реалізовувати важливі проекти громадським організаціям та різним рухам. Наша мета - допомагати, а не надувати щоки», - підкреслив Біденко.

На його думку, ця кампанія - класична зовнішня реклама, яка дає мотив діяти.

«Нам дуже не вистачає відповідальності. На жаль, дехто вважає це стукачеством, а насправді це є відповідальністю, бо всі рівні перед законом», - сказав заступник міністра.

Протягом липня-серпня у 19 регіонах України буде розміщено 180 білбордів і 400 сітілайтів кампанії «Вони б не мовчали».

Ініціатори інформаційної кампанії «Вони б не мовчали» вважають, що ставлення до викривачів в Україні має змінитися, а громадяни мають активніше повідомляти про корупцію.

Слід зазначити, що організація Transparency International Україна є представництвом глобальної антикорупційної неурядової організації Transparency International, яка має понад 90 національних представництв та працює більш як у 100 країнах світу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук