Львівська облдержадміністрація здасть в оренду п'ять ділянок зі ставками

СуспільствоН.Т., 21 червня 20169310
Львівська облдержадміністрація здасть в оренду п'ять ділянок зі ставками
Озеро у с. Вовків також здадуть в оренду на 20 років

Львівська облдержадміністрація здасть в оренду 5 земельних ділянок зі ставками. Як повідомили у прес-службі Львівської ОДА, земельний аукціон, на якому визначатимуть орендарів, проведуть у понеділок, 4 липня.

На торги виставлять дві ділянки у Бродівському районі (3,8 і 2 га) і по одній у Жовківському (3 га), Перемишлянському (6 га) та Сокальському (5 га). Кожну з них здадуть в оренду на 20 років. Заявки на участь у аукціоні прийматимуть до 24 червня.

«Надання в оренду водних об’єктів на земельних торгах дає значну кількість позитивних результатів: забезпечення ефективного використання водного об’єкту, збільшення розміру орендної плати завдяки конкуренції, наповнення бюджетів місцевих рад надходженнями від орендної плати, утримання водних об’єктів в належному санітарному та гідрологічному режимі, здійснення постійного контролю за якістю вод», – заявив директор департаменту екології та природних ресурсів Руслан Гречаник.

Усі ділянки зі ставками здадуть в оренду для рибогосподарських потреб або організації відпочинку. Розмір орендної плати визначать під час аукціону.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук