Переселенці із Криму та сходу тимчасово реєструються у центрі для бездомних

У Львівському центрі обліку та нічного перебування бездомних громадян можуть отримати тимчасову реєстрацію переселенці зі сходу та Криму.

«Кількість переселенців зараз збільшується за рахунок того, що вони почали декларувати свою присутність. Адже у жовтні ми почали призначати допомогу, передбачену постановою Кабміну №505 (для непрацездатних осіб ­– 884 грн, для працездатних – 442 грн на одну особу, – ред.). Зараз реєструються ті, хто приїхав до родичів, знайомих і самостійно шукав житло», – пояснила ZAXID.NET заступник директора департаменту соцзахисту населення Львівської ОДА Оксана Яковець.

Реєстрація потрібна для того, щоб переселенці могли отримувати соціальні виплати. Крім того, її вимагає податкова служба у людей, які ведуть бізнес.

Ті люди, які отримали довідку у департаменті про те, що вони є переміщені особи з АР Крим чи з зони АТО, можуть стати на облік як бездомні і отримати піврічну реєстрацію у Львівському центрі обліку та нічного перебування. При цьому переселенців не знімають з обліку у постійному місці проживання.

«У нас отримали реєстрацію 83 особи, переміщені зі сходу. З Криму – 41 особа. Ще близько 20 переселенців перебувають в процесі реєстрації», – розповів  ZAXID.NET соціальний працівник центру обліку та нічного перебування бездомних громадян Олександр Бородін.

За його словами, кілька переміщених осіб користувалися послугами відділення нічного перебування для бездомних. Але це, радше, виняток. Таких осіб за увесь час було двоє.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук