У недобросовісного орендаря в Сокалі забрали кінотеатр

СуспільствоОрися Шиян, 1 березня 20174290
Приміщення кінотеатру було у незадовільному стані

У власність громади м. Сокаль повернули кінотеатр. ТзОВ «Скорпіон», з яким був укладений концесійний договір на 49 років, не виконав своїх зобов’язань. Також, за рішенням суду, він має сплатити заборгованість майже 1,2 млн грн.

Як повідомляє прес-служба прокуратури Львівської області, від 2012 року між Сокальською районною радою та ТзОВ «Скорпіон» був укладений концесійний договір, за яким підприємству терміном на 49 років надали право на проведення реконструкції, внесення покращень та здійснення управління цілісним майновим комплексом кінотеатру без зміни цільового призначення, для задоволення громадських потреб у сфері кіно-концертної діяльності.

Однак підприємство належним чином не виконувало умови договору щодо оплати та порядку користування майном. Споруда була в незадовільному стані. Місцеві мешканці навіть зареєстрували електронну петицію з проханням реконструювати колишній кінотеатр під торгівельно-розважальний та культурний центр з концертним кінозалом.

Тому прокуратура звернулася в суд щодо розірвання договору та стягнення з відповідача заборгованості концесійних платежів на суму майже 1,2 млн грн. 21 лютого Господарський суд Львівської області позовні вимоги прокуратури задовольнив повністю.

Зазначимо, загальна площа майнового комплексу становить понад 1200 кв.м, його вартість 2,6 млн грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук