Київський автомайдан навідався до Львова

Головні Новини за 23 грудняХристина Шевченко, 23 грудня 2014, 22:38 1004 0

Активісти проїхали 800 км, щоб особисто  поспілкуватись з львівськими правоохоронцями. Адже з'ясували: беркутівці, які під час майдану  били їхнього товариша, і далі служать у львівському спецпідрозділі. Київські автомайданівці першим ділом пішли до львівської частини Беркута, адже знають - їхнього товариша автомаданівця в січні минулого року побили саме львівські беркутівці Роман Тимків  і Віталій Куропась. Один і другий не засуджені. Чому - автомайданівці питають у головного міліціонера львівщини Дмитра Загарії. У обласній міліції повідомили, що ініціювали перевірку.

Активісти ідуть до Львівської обаласної прокуратури. Тут їх уже чекають в.о. прокурора області і його люди. "Якщо мало місце подій на території Києва ,то ви розумієте, що воно розслідується або в прокуратурі Києва або в прокуратурі Київської області", - зазначив начальник управління Прокуратури області Андрій Гнатів.

У активістів втім є ще одне питання: чому ще й досі не покарані працівники, які  в лютому підпалили  львівську частину Беркута і через що загинуло двоє людей. "В нас картина така, яка на сьогоднішіній день склалась, яку ми поклали в основу оголошеної підозри", - відповів в.о. прокурора Львівської області Володимир Поліщук.

Беркутівцець-палій, той, кому висловили підозру, спокійно втік в Росію. А от інші - чергові, які нікого не попередили про підпал  - продовжують працювати в правоохоронних органах. Київські автомайданівці з прокуратури виходять розчаровані. "Такий підпал не могла зробити одна людина, очевидно, що в нього були посібники, очевидно, що люди, які відповідали за безпеку і евакуацію людей, не виконали своїх обвязків і це призвело до загибелі", - говорить активістка Автомайдану Євгенія.

Тож ані з беркутівцями, які побили їхніх товаришів, ані з тими, які підпалили львівську частину, правоохоронці за 9 місяців не розібрались. Такий висновок автомайданівців. Ці хлопці і дівчата обіцяють контролювати справу, бо не один день були на майдані. "Були злочинці, ще за часів революції - це судді, правоохороні органи і вони не покарані. Поки що ми працювали лише в Києві". - каже активість Автомайдану Віталій. 

Перша поїздка у Львів відкрила нове поле для роботи. Автомайданівці обіцяють навідатись і у інші міста.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук