Львів’ян навчатимуть організовувати самооборону міста

Для мешканців Львова проводитимуть інструктивно-методичні заняття з питань організації системи самооборони міста Львова. Це буде друга серія навчань після роботи Інформаційно-практичного центру безпеки міста.

Мета цих заходів – підвищити здатність жителів Львова у разі необхідності захистити своє місто від можливих агресивних дій, передає прес-служба Львівської міськради.

Тож уже з понеділка, 8 грудня, працівники ЛКП розноситимуть запрошення на навчання, участь в яких є добровільною.

«Заняття проводитимуться в межах території районів в приміщеннях районних адміністрацій. На заняття запрошуватимуться фахівці з Академії сухопутних військ та інші спеціалісти, які зможуть донести до громади міста чітку інформацію по організації системи самооборони міста Львова. Подібні заходи мають випереджувальний характер і відбуваються не вперше», – зазначив завідувач сектору взаємодії з правоохоронними органами, режимно-секретної, мобілізаційної та оборонної роботи ЛМР Степан Палюх.

Навчання проводитимуть з 10:30 до 14:00. Запрошення для мешканців залишатимуть у поштових скриньках.

Нагадаємо, з 12 вересня до 6 листопада у Львові на пл. Ринок в спеціальному наметі діяв Інформаційно-практичний центр безпеки міста. За цей час 1590 людей отримали інформаційні консультації, тобто пройшли різноманітні навчання. Військову підготовку при Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного пройшли 904 людини. Середній вік людей, які пройшли навчання, – 32 роки.

В Інформаційно-практичному центрі безпеки міста навчання проводили і для дітей. Зокрема, 440 дітей відвідали Центр й отримали знання з основ домедичної підготовки і основ безпеки життєдіяльності.

У наметі фахівці Центру медицини катастроф, Мальтійської служби та Червоного хреста провели ряд практичних занять з надання першої невідкладної медичної допомоги.

Дані про громадян, які вже пройшли та пройдуть відповідні навчання, не передаватимуть у жодні структури. За потреби і за згоди, цих осіб залучатимуть до оборони Львова та підприємств міста.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук