У Львові мобілізованих у четверту хвилю готують до війни

На базі 184 Навчального центру Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного триває активна підготовка й навчання військовослужбовців, призваних в межах четвертої хвилі мобілізації, інформує Міністерство оборони України.

Військова підготовка мобілізованих проводиться у три етапи. Перший – загальновійськова підготовка для офіцерів, сержантів та солдат, яка включає медичну, тактичну, вогневу та інженерну підготовку; другий – фахова підготовка за спеціальністю тривалістю у 26 діб; третій – проведення бойового злагодження у підрозділах терміном до 15 діб.

20 січня в Україні стартувала четверта хвиля часткової мобілізації. Згідно з інформацією Генштабу, до лав Збройних сил покличуть близько 50 тисяч військовозобов’язаних українських громадян. Військові запевняють, що мобілізовані отримують належне забезпечення та військову підготовку. 

Четверта хвиля мобілізації проходить у три етапи упродовж кількох місяців. 

Тим бійцям, які вже набули бойовий досвід і тепер підлягають демобілізації, пропонують залишитися в Збройних силах – аби вони поділилися навичками. Крім того, до підготовки мобілізованих також залучатимуть досвідчених військових відставників в якості інструкторів. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук